Prosthetics treatment

Written by  Published in Treatment
Протезування Протезування

Ортопедична стоматологія – це один з розділів стоматології, який вивчає методи функціонального відновлення зубощелепової системи, шляхом протезування.

Ортопедія (протезування) – при втраті хоча б одного зуба, або при наявності дуже зруйнованого зуба (після ендодонтичного лікування), пацієнту необхідне ортопедичне лікування, тому що відсутність зуба (або зубів) негативно відбивається не тільки на естетиці але і на організмі загалом.

Погіршується якість жування і їжа в шлунок потрапляє погано пережованою, що може викликати захворювання шлунково-кишкового тракту. Зуби, які оточують місце втраченого зуба (або зубів), поступово, протягом декількох років, зміщуються в сторону дефекту. Таким чином, в ротовій порожнині порушується рівновага і в підсумку це буде однією з причин виникнення пародонтиту.

Тарас Кісь - лікар-стоматолог Спеціалізація:

ендодонтичне лікування
ортопедична стоматологія

Ми підходимо комплексно до лікування наших пацієнтів і під час консультації пропонуємо не відновлення окремо взятого зуба, а повноцінну реабілітацію всієї зубощелепової системи. Перед проведенням маніпуляцій ми складаємо та пропонуємо пацієнту план лікування та декілька можливих варіантів ортопедичних конструкцій для ліквідації патології і разом з пацієнтом вибираємо найоптимальнішу для нього. При потребі проводимо функціональну діагностику зубощелепової системи. Разом з зубними техніками ми виготовляємо для наших пацієнтів будь який вид ортопедичної конструкції (коренево-коронкові вкладки, метало-керамічні коронки, прес-кераміка, кераміка на основі диоксид цирконію, вініри, різні види знімних конструкцій). Використовуємо матеріали, які є біоінертними та мають прекрасний естетичний вигляд та високу міцність. Працюємо з лицевою дугою – це дозволяє повністю відтворити рухи та співвідношення щелеп.

Застосування сучасних методів протезування дозволяє отримати гарний функціональний та естетичний результат,  вдячність і задоволення пацієнтів.

 

Service of the day


  • in Treatment

    Bone augmentation

    Bone augmentation Відновлення втраченого об'єму кісткової тканини є основним завданням сучасної остеології

In Focus


  • in Doctors

    Andrusiv Natalia

    Andrusiv Natalia Лікар-стоматолог-терапевт, лікар-стоматолог-ортопед. Спеціалізація: естетична стоматологія, реставрація та…

My social activities

my social activities

Find us on facebook